Search your favorite song for free

1. Alban Skenderaj - Tingujt E Ditarit Tim (Full Concert)

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 1:43:10
 • By
Alban Skenderaj - Tingujt E Ditarit Tim (Full Concert)

Now available on iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/tingujt-e-ditarit-tim-live/id1108468142 Mixed & Mastered by Edi Balili -


2. Dy vellezrit Shqipetar qe po çmendin greket me tingujt e tyre

 • Published: 4 months ago
 • Duration: 3:33
 • By
Dy vellezrit Shqipetar qe po çmendin greket me tingujt e tyre

Nje kenge e realizuar nga vellezrit Gega ne ishullin e Kretes !


3. Motrat Perteshi - Me tingujt e kesaj kitare

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 4:16
 • By
Motrat Perteshi - Me tingujt e kesaj kitare

https://www.facebook.com/Produksioni-Ardi-1625380567726031/ http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=


4. TINGUJT E HARRESES Film L.Bombaj-A.Trebicka

 • Published: 2 years ago
 • Duration: 1:14:06
 • By
TINGUJT E HARRESES Film L.Bombaj-A.Trebicka

1997. Skenar Leonard Bombaj/Regji:L.Bombaj-A.Trebicka. Me Kadri Roshi-Esmeralda Blaceri-Andon Qesari. Muzika: Aleksander


5. (DOKUMENTARE) TINGUJT DHE FEMIJET - Kinematografia Shqiptare -2-

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 25:09
 • By
(DOKUMENTARE) TINGUJT DHE FEMIJET - Kinematografia Shqiptare -2-

Redaktor: Peci Dado Operator: Niko Theodhosi Bashkëpunëtorë: Xhevat Behri, Tomi Vaso Shenime: Ngjarja zhvillohet ne Korce ne


6. Alban Skenderaj - Vetem ty - "Tingujt E Ditarit Tim" ( Live Acoustic )

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 5:03
 • By
Alban Skenderaj - Vetem ty - "Tingujt E Ditarit Tim" ( Live Acoustic )

Now available on Deezer: http://www.deezer.com/album/12951562 Spotify: https://open.spotify.com/album/


7. Emisioni nga Tradita - Mysafir:Sh k a Tingujt e Vendlindjes Stagove Kacanik Emisioni

 • Published: 2 months ago
 • Duration: 1:09:34
 • By
Emisioni nga Tradita - Mysafir:Sh k a Tingujt e Vendlindjes  Stagove Kacanik  Emisioni

http://www.topestrada.tv/ Na ndiqni LIVE në :http://www.topestrada.tv/ https://www.facebook.com/topestradatv/


8. FESTIVALI FOLKLORIK ,,ODA E LLAPUSHES,,SH. K. A. TINGUJT E VENDLINDJES STAGOVË 2

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 2:50
 • By
FESTIVALI FOLKLORIK ,,ODA E LLAPUSHES,,SH. K. A. TINGUJT E VENDLINDJES STAGOVË 2

PRODUKSIONI MUZIKOR SHQIPONJA FESTIVALI FOLKLORIK ,,ODA E LLAPUSHES MBAHET PER GJDO VIT PER NDER TE


9. Tingujt e zemres - Dy fjale, 7 Dhjetor 2004 - Top Fest 2

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 4:26
 • By
Tingujt e zemres - Dy fjale, 7 Dhjetor 2004 - Top Fest 2

Top Fest, festival i muzikës moderne shqiptare ka nisur ne vitin 2004. Festivali është një eveniment, i cili i jep mbështetje artisteve te


10. Alban Skenderaj - Me prit atje - "Tingujt E Ditarit Tim" ( Live Acoustic )

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 5:40
 • By
Alban Skenderaj - Me prit atje - "Tingujt E Ditarit Tim" ( Live Acoustic )

Now available on Deezer: http://www.deezer.com/album/12951574 Spotify: https://open.spotify.com/album/


11. Tingujt E Luftës

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 1:24:31
 • By
Tingujt E Luftës

Tingujt e Luftës Prodhim i vitit 1976 Regjisore : Xhanfise Keko Skenarist : Flamur Topi Kompozitor : Tish Daija Interpretojnë : Ndrek


12. Alban Skenderaj - Tingujt e Ditarit tim (Backstage)

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 11:03
 • By
Alban Skenderaj - Tingujt e Ditarit tim (Backstage)

Now available on iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/tingujt-e-ditarit-tim-live/id1108468158.


13. Tingujt e Luftes

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 1:24:33
 • By
Tingujt e Luftes

Like my Facebook Page: https://www.facebook.com/pages/AlbaView/336591933106550?r... ▻Join my Facebook group: https://


14. Mc Gold ft. PaDrino - Tingujt e Jetes (Offical Song)

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 3:05
 • By
Mc Gold ft. PaDrino - Tingujt e Jetes (Offical Song)

Kjo kenge flet Realitetin !!! Tingujt e Jetes Texti : Mc Gold & PaDrino Muzic : Fly Beat Production.


15. [BORO] Tingujt e Luftes Film Shqiptar

 • Published: 3 months ago
 • Duration: 2:04:05
 • By
[BORO] Tingujt e Luftes Film Shqiptar

Filmi shqiptar "Tingujt e Luftes" i vitit 1976.


16. BonSaTon Ft BiG WoLF - Tingujt e Jetës

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 4:06
 • By

17. Tingujt e kafshëve për fëmijë (Part 2) - Emrat e Kafsheve - Edukative per femije

 • Published: 4 weeks ago
 • Duration: 6:59
 • By
Tingujt e kafshëve për fëmijë (Part 2) - Emrat e Kafsheve - Edukative per femije

Tingujt e kafshëve për fëmijë (Part 2) - Emrat e Kafsheve - Edukative per femije In this paper we have summarized the voices of the


18. Alban Skenderaj ft. Elinel - Kam nevoje (Official Video HD)

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 3:24
 • By
Alban Skenderaj ft. Elinel - Kam nevoje (Official Video HD)

Now available on Deezer: http://www.deezer.com/album/13047828 Spotify: https://open.spotify.com/album/


19. Alban Skenderaj - Duart lart (Official Video HD)

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 3:18
 • By
Alban Skenderaj - Duart lart (Official Video HD)

Now available on Deezer: http://www.deezer.com/album/13312723 Spotify: https://open.spotify.com/album/


20. Finale - Alban Skenderaj - Une dhe ti - The Voice of Albania - Sezoni 5

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 4:54
 • By
Finale - Alban Skenderaj - Une dhe ti - The Voice of Albania - Sezoni 5

The Voice of Albania transmetohet ne TCH te shtunen ne ora 21:00. Per me teper ndiqni faqen tone www.top-channel.tv/thevoice


21. Alban Skenderaj & Dalool - 1000 Premtime (Official Video HD)

 • Published: 9 months ago
 • Duration: 3:39
 • By
Alban Skenderaj & Dalool - 1000 Premtime (Official Video HD)

Now available on Deezer: http://www.deezer.com/album/15746536 Spotify: https://play.spotify.com/album/


22. Alban Skenderaj - Vetem Ty, 17 Prill 2005 - Top Fest 2 Finale

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 5:30
 • By
Alban Skenderaj - Vetem Ty, 17 Prill 2005 - Top Fest 2 Finale

Top Fest, festival i muzikës moderne shqiptare ka nisur ne vitin 2004. Festivali është një eveniment, i cili i jep mbështetje artisteve te


23. ALBAN SKENDERAJ - REFUZOJ ( Kenga Magjike 2012 - Nata e pare Gjysem Finale )

 • Published: 5 years ago
 • Duration: 3:54
 • By
ALBAN SKENDERAJ - REFUZOJ ( Kenga Magjike 2012 - Nata e pare Gjysem Finale )

Konkurimi ne Kenga Magjike 2012 Nata Pare Music: Alban Skenderaj Lyric: Alban Skenderaj Arrangement: Elgit Doda & Alban


24. Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 5:31
 • By
Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

Now available on Deezer: http://www.deezer.com/album/13074600 Spotify: https://open.spotify.com/album/


25. Alban Skenderaj - Dikur

 • Published: 11 months ago
 • Duration: 3:14
 • By
Alban Skenderaj - Dikur

Muzika & Teksti: Alban Skenderaj Deezer: http://www.deezer.com/album/15358789 Spotify: https://play.spotify.com/album/


26. Rudina - Bombaj - Blaceri: Dashuria jonë tek filmi “Tingujt e Harresës”! (30 nentor 2017)

 • Published: 1 month ago
 • Duration: 1:01:34
 • By
Rudina - Bombaj - Blaceri: Dashuria jonë tek filmi “Tingujt e Harresës”! (30 nentor 2017)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.


27. Alban Skenderaj - Eklips - "Tingujt E Ditarit Tim" ( Live Acoustic )

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 4:37
 • By
Alban Skenderaj - Eklips - "Tingujt E Ditarit Tim" ( Live Acoustic )

Now available on Deezer: http://www.deezer.com/album/12941884 Spotify: https://open.spotify.com/album/


28. Gezuar me Tingujt e Dukagjinit 2014 2

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 1:42
 • By
Gezuar me Tingujt e Dukagjinit 2014 2

http://www.facebook.com/produksionimelosi " Tingujt e Dukagjinit " 2014 https://www.facebook.com/MuzikeHumorshqip/?ref=hl.